Caleb Crawford's Bio
| Plays | Soccer |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #0/23 • GK |
| Club Teams | U19 Fire FC Grand Junction |
| Height | 6'2" |
| Weight | 170 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 345 lbs |
| Vertical Jump | 28'0" |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|