Patrick Efferson's Bio
| Plays | Track & Field, Football |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #80 • WR, FS |
| Club Teams | Voodoo Boys U18 Voodoo Boys 7v7 |
| GPA | 3.9 |
| SAT | 1200 |
| Height | 5'9" |
| Weight | 140 lbs |
| Bench | 145 lbs |
| Squat | 285 lbs |
| Deadlift | 400 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.64 sec |
| Vertical Jump | 36'0" |



| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|