Kai Rogers's Bio
| Plays | Volleyball, Football |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #11 • OH #66 • Captain |
| GPA | 4.8 |
| AP Classes | AP Seminar and AP US History |
| Honors Classes | Honors French , Honors Pre Calculus, Advanced Weights , Honors Physics , Honors Biology , and Honors Literacy |
| Height | 6'3" |
| Weight | 180 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 215 lbs |
| Squat | 350 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.1 sec |
6xPlayer of the Game
3xPlayer of the Game