Conrad Clegg's Bio
| Plays | Ice Hockey |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #35 • F, D |
| Club Teams | Mountain Select U16 Mountain Selects |
| GPA | 4 |
| Height | 5'8" |
| Weight | 160 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 175 lbs |
| Squat | 275 lbs |
| Deadlift | 275 lbs |



| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|
1xPlayer of the Game