Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.9 |
| AP Classes | 2 |
| Honors Classes | 1 |
| Height | 5'9" |
| Weight | 150 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |
| 40 Yard Dash | 4.67 sec |
| Vertical Jump | 36'0" |