Kassandra Carpenter's Bio
| Plays | Soccer, Basketball, Track & Field |
| Class Year | Graduated 2024 |
| Teams | #12 • MF, D • Captain |
| Club Teams | CO Rush 05/06 DPL U19 Colorado Rush |
| Height | 6'9" |
| Weight | 130 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 160 lbs |
| Squat | 265 lbs |
| Deadlift | 285 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|