Andrew Chairez's Bio
| Plays | Track & Field, Basketball, Football |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #21 • PG #8 • RB, DB |
| Club Teams | PLUTO Prospects 10th Grade Pluto Prospects |
| Height | 6'3" |
| Weight | 185 lbs |
| Wingspan | 6'5" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 205 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
