Ayden Hose's Bio
| Plays | Baseball, Football |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #21 • INF, C |
| Height | 6'0" |
| Weight | 155 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 165 lbs |
| Squat | 225 lbs |
| Deadlift | 325 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.85 sec |
| Vertical Jump | 26'0" |
| Broad Jump | 9'3" |



