John Malafronte's Bio
| Plays | Baseball |
| Class Year | Freshman • 2029 |
| Teams | |
| Club Teams | Lightning Baseball 16u 16U Lightning Baseball |
| Height | 5'7" |
| Weight | 160 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Bench | 215 lbs |
| Squat | 325 lbs |
| Deadlift | 365 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|