izaiah moody's Bio
Bio
I Love to Play Football and it is my dream to go big but soon not to be a dream I Play Wr and Cornerback
I Love to Play Football and it is my dream to go big but soon not to be a dream I Play Wr and Cornerback
| GPA | 2.8 |
| SAT | 830 |
| Height | 5'6" |
| Weight | 150 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 230 lbs |
| Squat | 310 lbs |
| Deadlift | 300 lbs |
| Vertical Jump | 25'0" |
