Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'6" |
| Weight | 155 lbs |
| Wingspan | 5'10" |
| Standing Reach | 7'1" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 200 lbs |
| Squat | 210 lbs |
| Deadlift | 255 lbs |