Alexandra Avila's Bio
| Plays | Softball |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #10 • OF |
| Club Teams | Wild - Kage 16U Colorado WILD Wild - Kage 16U Colorado WILD |
| GPA | 4 |
| Height | 5'3" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Vertical Jump | 24'0" |
| Broad Jump | 7'1" |
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|