Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 4.03 |
| SAT | 1050 |
| Honors Classes | Honors English |
| Height | 6'4" |
| Weight | 182 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Standing Reach | 8'2" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |

