Chris Meyer's Bio
| Plays | Lacrosse |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #2 • D |
| Club Teams | Team 91 Northside 2027 9th Grade Team 91 Northside |
| Height | 5'10" |
| Weight | 185 lbs |
| Wingspan | 6'2" |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 170 lbs |
| Squat | 280 lbs |
| Deadlift | 250 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.76 sec |
| Vertical Jump | 26'0" |
| Broad Jump | 5'10" |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|