Darren Euresti's Bio
| Plays | Soccer, Basketball, Track & Field |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams |
| Height | 6'0" |
| Weight | 155 lbs |
| Wingspan | 6'3" |
| Standing Reach | 6'7" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 135 lbs |
| Squat | 355 lbs |
| Deadlift | 225 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.25 sec |
| Vertical Jump | 33'0" |
| Broad Jump | 3'6" |