Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'8" |
| Weight | 140 lbs |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 400 lbs |
| Squat | 500 lbs |
| Deadlift | 430 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.3 sec |
| Vertical Jump | 39'0" |
| Shuttle | 3.9 sec |