Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.4 |
| Height | 5'11" |
| Weight | 207 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Standing Reach | 7'3" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 240 lbs |
| Squat | 335 lbs |
| Deadlift | 300 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.7 sec |
| Vertical Jump | 9'0" |
| Broad Jump | 8'0" |
| Shuttle | 4.9 sec |



