Josh Kim's Bio
| Plays | Football, Lacrosse, Wrestling |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | #60 • T, G, DT #29 • G, D |
| Height | 6'2" |
| Weight | 280 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 295 lbs |
| Squat | 455 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.3 sec |
| Vertical Jump | 34'0" |