Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 3.5 |
| ACT | 30 |
| Height | 5'11" |
| Weight | 130 lbs |
| Wingspan | 6'5" |
| Standing Reach | 7'5" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 100 lbs |
| Squat | 135 lbs |
| Deadlift | 140 lbs |
| Vertical Jump | 35'0" |



1xPlayer of the Game