Edson Robles's Bio
| Plays | Lacrosse |
| Class Year | Graduated 2024 |
| Teams | |
| Club Teams | N/A Brotherly Love Lacrosse AA |
| GPA | 4 |
| SAT | 1140 |
| AP Classes | Ap Calculus AB, AP Physics, AP Spanish Language and Culture, and AP Spanish Literature |
| Height | 5'11" |
| Weight | 215 lbs |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 495 lbs |

| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Season |
|