Cole Rafter's Bio
| Plays | Football, Lacrosse |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #19 • SE, QB, DB Position: A |
| Club Teams | Brotherly love U16 Brotherly Love Lacrosse AA |
| Height | 6'1" |
| Weight | 160 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 160 lbs |
| Squat | 225 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.4 sec |
| Broad Jump | 9'1" |
| Shuttle | 4.8 sec |
| Year Joined |
|
| Location |
|