Aaron Thomas's Bio
Bio
ATH - RB/DE/DT 3 sport athlete Football, Basketball, Lacrosse
ATH - RB/DE/DT 3 sport athlete Football, Basketball, Lacrosse
| GPA | 2.8 |
| Honors Classes | English 10 Honors |
| Height | 5'7" |
| Weight | 170 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| Deadlift | 280 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.7 sec |
| Vertical Jump | 33'0" |