Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 4.3 |
| Height | 6'1" |
| Weight | 220 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 300 lbs |
| Squat | 430 lbs |
| Deadlift | 450 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.9 sec |
| Broad Jump | 8'4" |