Ashlyn Comford's Bio
Bio
I play for astronaut high school im a utility power hitter
I play for astronaut high school im a utility power hitter
| Height | 5'9" |
| Weight | 149 lbs |
| Standing Reach | 5'1" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 135 lbs |
| Squat | 139 lbs |
| Deadlift | 120 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.9 sec |
| Vertical Jump | 9'0" |
| Broad Jump | 7'3" |
| Shuttle | 3.9 sec |