Kadyn Thomas's Bio
| Plays | Football, Baseball |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #3 • WR, CB • Captain #3 • SS |
| Height | 5'9" |
| Weight | 160 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 350 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.63 sec |
| Broad Jump | 9'0" |
| Shuttle | 4.41 sec |

