Bryan Lopez's Bio
| Plays | Basketball |
| Class Year | Graduated 2025 |
| Teams | |
| Club Teams | Explorers 11th Grade Ridgeview Global Studies |
| GPA | 3.2 |
| Honors Classes | Honors English, Honors Government/Economics, and Honors Chemistry |
| Height | 6'5" |
| Weight | 207 lbs |
| Wingspan | 6'9" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 155 lbs |
| Squat | 350 lbs |
| Deadlift | 320 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|