Ilan Levkovitz's Bio
Bio
Class of 2028 kicker/punter
Class of 2028 kicker/punter
| AP Classes | AP human geography |
| Honors Classes | Honors english, Honors marine science, and Honors Geometry |
| Height | 6'0" |
| Weight | 155 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 125 lbs |
| Squat | 205 lbs |
| Deadlift | 130 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.94 sec |
| Vertical Jump | 30'0" |