Michael Perez's Bio
| Plays | Volleyball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #9 • RS, S, OH • Captain |
| Club Teams | Tropics Boys 16 Elite 16s Tropics Volleyball Club |
| Height | 6'1" |
| Weight | 170 lbs |
| Wingspan | 6'4" |
| Standing Reach | 7'10" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 190 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|

1xPlayer of the Game