Amir Walker's Bio
| Plays | Football, Basketball |
| Class Year | Junior • 2027 |
| Teams | #2 • ILB, RB |
| Height | 6'0" |
| Weight | 200 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 270 lbs |
| Squat | 450 lbs |
| Deadlift | 400 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.5 sec |
| Shuttle | 4 sec |
1xPlayer of the Game