Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 4.4 |
| AP Classes | Ap Human Geography |
| Honors Classes | Algebra 2 Honors |
| Height | 5'10" |
| Weight | 170 lbs |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 135 lbs |
| Squat | 325 lbs |
| Deadlift | 350 lbs |
| Broad Jump | 8'0" |


