Connor Lawton's Bio
Bio
played varsity soccer for 2 years. played varsity tennis for 4 years.
played varsity soccer for 2 years. played varsity tennis for 4 years.
| GPA | 2.7 |
| SAT | 960 |
| Height | 5'7" |
| Weight | 137 lbs |
| Dominant Hand | Left |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 180 lbs |
| Squat | 220 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.43 sec |
| Vertical Jump | 22'0" |