Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'0" |
| Weight | 245 lbs |
| Wingspan | 7'6" |
| Standing Reach | 8'6" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 300 lbs |
| Squat | 500 lbs |
| Deadlift | 325 lbs |

