Trey Johnson's Bio
Bio
best Ib on JvπͺπΊπ²π¦ π¦ .
best Ib on JvπͺπΊπ²π¦ π¦ .
| Height | 6'0" |
| Weight | 155 lbs |
| Wingspan | 5'2" |
| Standing Reach | 6'2" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 130 lbs |
| Squat | 230 lbs |
| Deadlift | 200 lbs |
| 40 Yard Dash | 11 sec |
| Vertical Jump | 10'0" |
| Broad Jump | 3'4" |
| Shuttle | 12 sec |
