Michael Raymond's Bio
| Plays | Soccer |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #21 • FB, FORW |
| Club Teams | 2009 NPL boys U16 Jacksonville Football Club |
| Height | 6'0" |
| Weight | 150 lbs |
| Wingspan | 6'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Year Joined |
|
| Location |
|
1xPlayer of the Game