Garrett Ashworth's Bio
Bio
im 15 i bench 285 i weigh 265 i sqaut 415. My main postion is strong side guard and defense nose gaurd and tackle and mu height is 5:10
im 15 i bench 285 i weigh 265 i sqaut 415. My main postion is strong side guard and defense nose gaurd and tackle and mu height is 5:10
| Height | 5'10" |
| Weight | 250 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 295 lbs |
| Squat | 415 lbs |
| Deadlift | 345 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.8 sec |
| Vertical Jump | 14'0" |
| Broad Jump | 6'0" |
| Shuttle | 5 sec |