Justin Smarr's Bio
Bio
Lift Big, Throw Gas, and Hit Bombs. Ambidextrous_______________________________________pitching velo on Instagram
Lift Big, Throw Gas, and Hit Bombs. Ambidextrous_______________________________________pitching velo on Instagram
| GPA | 3.5 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 190 lbs |
| Wingspan | 6'1" |
| Dominant Hand | Right |
| Bench | 255 lbs |
| Squat | 400 lbs |
| Deadlift | 545 lbs |