Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 5'10" |
| Weight | 180 lbs |
| Wingspan | 4'6" |
| Standing Reach | 7'0" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 285 lbs |
| Deadlift | 315 lbs |
| 40 Yard Dash | 5.1 sec |
| Vertical Jump | 7'0" |
| Broad Jump | 4'5" |
| Shuttle | 6.2 sec |