Jake Nunez's Bio
| Plays | Volleyball |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #14 • L, DS |
| AP Classes | Ap Lebron and Ap Degenerate |
| Height | 6'7" |
| Weight | 369 lbs |
| Wingspan | 7'11" |
| Standing Reach | 5'0" |
| Dominant Hand | Both |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 675 lbs |
| Squat | 135 lbs |
| Deadlift | 536 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.2 sec |
| Vertical Jump | 45'0" |
| Broad Jump | 2'0" |
| Shuttle | 5 sec |





1xPlayer of the Game