Christopher Lin's Bio
Bio
Im trash
Im trash
| GPA | 3.43 |
| SAT | 1360 |
| Height | 5'10" |
| Weight | 140 lbs |
| Wingspan | 6'5" |
| Standing Reach | 7'5" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 140 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.987 sec |
| Vertical Jump | 39'0" |
| Broad Jump | 7'4" |

| Record |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|