Jackie Chambers's Bio
| Plays | Basketball |
| Class Year | Freshman • 2029 |
| Teams | #20 • G |
| Club Teams | Santa Rosa Elite Silver 9th Grade Santa Rosa Elite 2027 Silver |
| GPA | 4 |
| Height | 5'7" |
| Squat | 170 lbs |
| Deadlift | 165 lbs |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|