Devon Hart's Bio
| Plays | Soccer, Football |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #50 • DE, TE • Captain |
| Honors Classes | Honors Algebra 2, Honors Spanish III, and Honors Physics |
| Height | 5'11" |
| Weight | 180 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 225 lbs |
| Squat | 315 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.84 sec |
| Broad Jump | 9'0" |
1xPlayer of the Game