Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | GPA | 4.2 |
| AP Classes | Ap Calculus |
| Honors Classes | honors precalculus , honors english 3, and honors us history |
| Height | 5'8" |
| Weight | 180 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 185 lbs |
| Vertical Jump | 27'0" |



