Rhodvil Neilly's Bio
| Plays | Basketball |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #24 • W |
| Club Teams | q6 10th Grade Q6 All-Star Elite (Team Anderson) |
| Height | 6'3" |
| Weight | 200 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 185 lbs |
| Squat | 308 lbs |
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|