Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | Height | 6'1" |
| Weight | 175 lbs |
| Standing Reach | 6'2" |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 190 lbs |
| Squat | 275 lbs |
| Deadlift | 205 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.68 sec |
| Broad Jump | 9'6" |