James Biglow Jr's Bio
Bio
Slot , WR and Safety
Slot , WR and Safety
| AP Classes | AP History |
| Honors Classes | Chemistry honors and English 3 honors |
| Height | 6'0" |
| Weight | 168 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 245 lbs |
| Squat | 385 lbs |
| Deadlift | 400 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.5 sec |
| Shuttle | 4.4 sec |




