Will Wankelman's Bio
| Plays | Football, Baseball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #11 • RHP |
| Club Teams | Excel Speed U15 Central Florida All-Stars / Excel Speed 7v7 - 15u |
| GPA | 3.81 |
| Height | 6'0" |
| Weight | 175 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Bench | 210 lbs |
| 40 Yard Dash | 4.81 sec |
| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|
