Claim Your Profile!
Upload Video • Add Your Measurements • Add Academic History • Add Club Teams
Learn More | AP Classes | AP Human Geography |
| Honors Classes | Honors English and Honors History |
| Height | 5'10" |
| Weight | 135 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Both |
| Bench | 145 lbs |
| Squat | 255 lbs |
| Deadlift | 320 lbs |