Kamryn Pierce's Bio
Bio
Varsity softball and weightlifting at Pace High School 4.3 GPA 5’9 1B/3B/OF
Varsity softball and weightlifting at Pace High School 4.3 GPA 5’9 1B/3B/OF
| GPA | 4.3 |
| AP Classes | Ap Precalculus and Ap Psychology |
| Honors Classes | World History, Algrebra 2, Us History , English 3, English 1, Anatomy And Physiology, Biology , English 2, and Chem 1 |
| Height | 5'10" |
| Weight | 180 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Left |
| Bench | 160 lbs |
| Squat | 245 lbs |