Cohen Roach's Bio
| Plays | Baseball, Football |
| Class Year | Sophomore • 2028 |
| Teams | #13 • QB, FS |
| AP Classes | AP World History |
| Honors Classes | Honors Geometry |
| Height | 5'11" |
| Weight | 155 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 160 lbs |
| Squat | 235 lbs |
| Deadlift | 260 lbs |