Conor McCann's Bio
| Plays | Baseball |
| Class Year | Senior • 2026 |
| Teams | #27 • 2B |
| Club Teams | Hemo Hustle 18U Hemo Hustle - 18U |
| GPA | 4.5 |
| ACT | 31 |
| SAT | 1380 |
| Height | 6'1" |
| Weight | 195 lbs |
| Dominant Hand | Right |
| Dominant Foot | Right |
| Bench | 205 lbs |
| Squat | 410 lbs |
| Deadlift | 405 lbs |
| Broad Jump | 7'7" |





| Jersey |
|
| Position |
|
| Year Joined |
|
| Location |
|
| Head Coach |
|
| Season |
|